Валерий Московченко

Як я став астрологом

Ще з студентських років, а закінчив я Київський політехнічний інститут, цікавився психологією і філософією. Мені подобалося аналізувати причини тих чи інших подій, а також поведінку людей в різних ситуаціях. І ось 1989 році, повертаючись з роботи додому, я на автобусній зупинці прочитав об`яву про набір слухачів на курси астрологів. Мене як блискавкою прошило. Це те, про що я мріяв з дитинства. Я зразу поїхав за вказаною адресою і записався на курси. Тоді це було масовим явищем. В залі сиділо по півсотні, а то й більше людей. Але скоро групи різко поменшали і з часом на лекціях сиділо не більше десяти чоловік. Треба зазначити, що з тих, хто зараз практикує з тих часів, залишилися одиниці. І дивно зараз дивитися на сайти деяких астрологів, які починали вивчати астрологію наприкінці 90-х років, а ставлять стаж з 1989 року.

1991 року я поступив в Київську астрологічну академію і 1993 року її закінчив. Там ми згуртувалися з Андрієм Поправко, якого я знав ще з1989 року. Після закінчення академії нам запропонували в ній же викладати. З часом Андрій став ректором академії, а я став проректором. Тоді ж ми з ним видали свою першу книгу «Карма України». Потім в 2003 році я вже сам видав свою книжку «Карма України», а пізніше видавали з Андрієм журнал «Таурас», тобто Телець. Потім після розпаду асоціації і академії стали викладати на різних курсах і в різних закладах. Був навіть нагороджений медаллю асоціації за особливий вклад в розвиток астрології.

Останній притулок – в Науковому інституті астрологічних досліджень. Те, що ця наука складна, а хліб важкий, доводить те, що дуже мало залишилося дійсно високо кваліфікованих астрологів, особливо із старих кадрів.

Коли мене запитують, що дала мені астрологія, то я відповідаю: якщо я допоміг хоч одній людині стати щасливою і здоровою, то варто було стільки витрачати часу і сил на вивчення цієї безмежної науки.

Сайт:oracul.com.ua

тел. 096-556-57-44


Астрологічні історії

Ці історії відбулися ще в середині 90-х років, коли процвітав бандитизм і «беспредел»…

Зателефонував мені один знайомий бізнесмен і попросив вибрати день, коли можна послати в Крим трейлери за горілкою і чи можна зробити так, щоб і без міліцейської охорони. Дорого обходилася така міліцейська опіка. Я склав елективну і запропонував такий день. Єдине тільки мені не вдалося знайти такий час, щоб не попастися на обман. А тому я порадив цьому бізнесмену теж поїхати в Крим і проконтролювати погрузку горілки на лікеро-горілчаному заводі. Трейлери виїхали вчасно, а цей бізнесмен вирішив виїхати пізніше і наздогнати фури. Але ці ваговози виїхали за такими умовами, що їм ніхто не буде заважати, а тому приїхали на горілчаний завод досить швидко. Коли вже завантажили ящики з товаром і трейлери під’їхали до воріт, з’явився і наш бізнесмен. Коли перевірили багаж, то виявилося, що експедитора і справді надурили. Прийшлося перезавантажувати машини. До Києва горілка доїхала швидко і без пригод. Тоді я запитав цього бізнесмена, чи вибрати йому час, щоб горілка швидко продалася. Він відмовився, мотивувавши тим, що знизить відпускну вартість товару на декілька копійок і все реалізується в момент. Тоді переважала думка, що народ завжди кидається на дешевизну. Мабуть вирішив зекономити.

Але пройшли два тижні, а горілки продалося тільки третина одного трейлера. Це були серйозні збитки. І знову він звертається до мене за допомогою. Я вибрав час з умовою, що він сьогодні знімає з прилавку всю горілку і через три дні о сьомій ранку починає її знову виставляти на продаж. Річ у тому, що сам початковий процес він уже заклав у не зовсім оптимальний час. Тепер можна було тільки корегувати переустановкою нового часу. Такі умови кинули в шок хазяїна. Це три дні збитків! Після роздумів він згодився на цю процедуру. Умови виконалися і через три дні горілку завантажили на прилавок. І що ви думаєте? Через два тижні вся горілка продалася. Після цього випадку астрологія в очах цього бізнесмена стала авторитетною наукою.

Інший випадок стосувався лікування гепатиту. Одного разу під час виїзної школи ще наприкінці 90-х років я читав медичну астрологію і мені задали питання, чи можна засобами астрології вилікувати, наприклад, гепатит. Я задумався, бо з такою проблемою мені ще не доводилося працювати. Річ у тому, що ми з колегою ще на початку 90-х років, коли я викладав в астрологічній академії, ходили по лікарням та медичним інститутам і збирали матеріал для аналізу астрологічних карт на тему діагностики хвороб. За цими матеріалами нам вдалося зробити навіть деякі відкриття в медичній астрології, а тут стоїть питання про методи лікування.

З чого ж прийшлося розпочинати так це з аналізу самої хвороби. Цей вірус був завезений з Середньої Азії в 19 ст. під час інтервенції російської імперії. А гепатит «С» привезли до нас інтернаціоналісти з Афганістану. Значить, ця хвороба повинна лікуватися рослинами. що виросли в тих краях. Проаналізувавши всі рослини, що відповідали Юпітеру, я наштовхнувся на евкаліпт, що росте в субтропіках. Але у нас його використовують як антисептик при інгаляції горла. Ясно, що його концентрація в організмі буде незначна. А що як заварювати його по щепотці на склянку як чай? Тут випала нагода перевірити на практиці цю ідею. Одна з моїх учениць запросила мене по її справам в одну з поліклінік до своєї приятельки, що працювала інфекціоністом. Мабуть, їй було приємно похвалитися столичним гостем, бо я якраз читав на виїзді медастрологію. Коли ми зайшли в кабінет, то там лікар якраз перевиховувала і лякала дівчину, що вже третій раз у неї рецидив з гепатитом «А», а вона ніяк не може долікуватися. А лікувалася ця хвороба в основному дієтою і жовчогінними препаратами. Я і порадив їм використати мою ідею. Треба було тільки ще до дієти і чаю з евкаліптом додати жовчогінні трави окремо. І так три рази на день перед прийомом їжі. Тобто через десять днів, це період повної заміни крові в організмі, можна зробити аналізи.

Одчитавши лекції, я поїхав додому. Через місяць я знову приїхав продовжувати лекції і раптом моя учениця, що рекомендувала мене своїй приятельці-інфекціоністу, мене трохи напружила, нагадавши наш похід в поліклініку. Ну, думаю, тепер мене будуть ганьбити. Але яке було моє здивування, коли мені повідомили, що та дівчинка з рецидивами гепатиту, здала аналізи через десять днів і білірубін був навіть нижчий ніж у самої лікарки. У мене відлягло від серця. І тоді я сам зрозумів, що астрологія теж дещо може зробити для людей.

З багатьма бізнесменами я дружу і дотепер. Якось наприкінці цього літа зателефонував мені один з них і попросив дати прогноз на фінансовий стан по Україні на 2011 і наступний рік. Дуже вже була важка ситуація з валютою, а економічні прогнози наших і закордонних економістів не втішали. Імпорт переважав над експортом, а де брати гроші, коли економіка не розвивається… Гроші кудись просто зникають. Усі очікували фінансовий зрив.

Проаналізувавши астрологічну ситуацію в Україні, я завірив своїх друзів, що скачка не передбачається. Буде поступове коливання гривні від якого ніхто не застрахований. Поки що прогноз виправдовується, а там історія покаже. Просто це говорить про можливості астрології, які допомагають людям жити.